Wyszukaj w serwisie:
  szukaj
  

Szafy na wymiar, przesuwne, szafy wnękowe / Warszawa

W ofercie naszej firmy znajdą Państwo szafy na wymiar, które pomogą Państwu w zachowaniu porządku i podniesieniu komfortu codziennego życia w Waszym domu lub mieszkaniu. Szczególny nacisk kładziemy na funkcjonalność, ergonomię, jakość wykonania oraz walory estetyczne. W dzisiejszych czasach szafy do zabudowy (szafy wnękowe, szafy przesuwne) stanowią ważny element wystroju wnętrz. Szeroki wybór materiałów i akcesoriów sprawia, że jesteśmy w stanie wykonać szafę idealnie dopasowaną do Państwa potrzeb i oczekiwań. Firma Indeco Centrum wykonuje szafy na wymiar, które pozwolą Państwu zagospodarować również cięzko dostępne miejsca takie jak poddasza, wnęki i skosy.

Wykonujemy szafy na wymiar na bazie drewna, płyty MDF oraz innych materiałów. Stelaż każdej szafy tworzą ściany, sufit oraz podłowa. Na etapie projektowania szafy mogą Państwo dowolnie wybrać ilość i ułożenie półek oraz szuflad a także zadecydować o wyborze oświetlenia, które zamontujemy w jej wnętrzu. W ofercie posiadamy szeroki wybór drzwi przesuwnych, które montujemy na frontowej części szafy.

Jesteśmy obecni na rynku od wielu lat, w tym czasie wykonaliśmy setki szaf na wymiar. Doświadczenie nabyte przez lata pozwala nam być pewnym swoich umiejętności. Ciągle podążamy za najnowszymi trendami dzięki czemu wykonujemy szafy nowoczesne, estetyczne i trwałe na lata. Serdecznie zapraszamy do kontaktu z nami.

» Zapraszamy do zapoznania się z galerią inspiracji

Aktualności

25.03.2014
Nowość w ofercie
» czytaj więcej

FAIL (the browser should render some flash content, not this).
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Oferta dla Dealerów
W ramach naszej oferty biznesowej wyposażamy w szafy między innymi:

Biura, Hotele, Sklepy, Osiedla
Jak zamówić szafę?
FAIL (the browser should render some flash content, not this).
Dowiedz się jak zamówić szafę krok po kroku, szybko i wygodnie.

Indeco Centrum posiada w swojej ofercie szafy wnękowe i kuchnie na wymiar. Zaprojektujemy i wykonamy dla Państwa doskonałe szafy przesuwne oraz meble na wymiar. Szafy na wymiar i meble kuchenne Indeco łączą w sobie doskonałą estetykę i funkcjonalność. Zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą już teraz. Meble kuchenne i szafy wnękowe Indeco Centrum - zadzwoń: 505-169-628
© 2010-2014 Indeco Centrum Sp. z.o.o, ul. Trakt Lubelski 195, 04-667 Warszawa - Wawer, realizacja 10M.
Zastrzeżenia prawne  |  Polityka prywatności